Startliste med foreslåtte starttider er nå lagt ut. Endringer kan forekomme fram mot kl 10:30 fredag formiddag.

Sjekk at du er satt opp i riktig klasse og at vi har fått inn riktig navn på deg og hesten din! Gi tilbakemelding til Grete om det er noe som må endres.

 

Foreslått starttid Pulje Hest nr Start nr Hest navn Rytter Disiplin Rase
10:30 1 3 1 Fagerengs Julie Tamar Coldevin Leieklasse kun teknisk del Dølahest
10:33 1 2 Solvoll Haakon Sara Fjelleng Mikalsen Ridning løype N/L hest
10:36 2 3 Krokselmos Baltasar Rita Braaten Leieklasse løype + teknisk del Dølahest
10:41 4 4 Drevlands Loke Thea Strand Kjøreklasse N/L hest
10:44 2 5 5 Veiems Åliver Hanne Andersen Nikolaisen Ridning løype N/L hest
10:47 8 6 Waltenberg Odin Lisa Granås Ridning løype N/L hest
10:52 9 7 Stormo Stinor Stine Rebekka Røstad Ridning løype N/L hest
10:55 7 8 Saga Helle Holthe Løkås Ridning løype N/L hest
10:58 1 9 Solvoll Haakon Kirsten Thoresen Kjøreklasse N/L hest
11:03 3 6 10 Saras Gromgutt Ragni Charlsen Ridning løype N/L hest
11:06 10 11 Sanderbekkens Birk Maja Ånes Ridning løype N/L hest
11:09 12 12 Simblagutt Camilla Molden Ridning løype N/L hest
11:14 11 13 Skogans Arvi Anja Camilla Fossum Ridning løype N/L hest
11:17 8 14 Waltenberg Odin Ida Lillebø Karlsen Kjøreklasse N/L hest
11:20 4 5 15 Veiems Åliver Ane Linea Nikolaisen Ridning løype N/L hest
11:25 13 16 Porsengs Idell Ida Lillebø Karlsen Ridning løype N/L hest
11:28 18 17 Tuster Draugen Kristin Tysnes Ridning løype Dølahest
11:31 23 18 Hafstad Gutt Emilie Andersen Ridning løype Fjordhest
11:36 9 19 Stormo Stinor Stine Rebekka Røstad Kjøreklasse N/L hest
11:39 5 14 20 Nybrots Lyse Silje Nikolaisen Ridning løype Dølahest
11:42 15 21 Klett Blæssa Hedda Lamo Ridning løype Dølahest
11:47 16 22 Spiker Tora Maren Lomsdal Ridning løype Dølahest
11:50 19 23 Skrims Tor Mats Yttervik Ridning løype Dølahest
11:53 7 24 Saga Kirsten Thoresen Kjøreklasse N/L hest
11:58 6 20 25 Sogna Bron (Balder) Linda Stang Ridning løype Dølahest
12:01 21 26 Finsvesokken Martine Andersen Ridning løype Dølahest
12:04 17 27 Nerleirens Solan Kari Sæther Strand Ridning løype Dølahest
12:09 22 28 Søva Soten Tine Kristin Haldorsen Ridning løype Dølahest
12:12 5 29 Veiems Åliver Bjørg Kristine Nordgaard Nilsen Ridning løype N/L hest
12:15 8 30 Waltenberg Odin Katrine Eliassen Ridning løype N/L hest
12:20 7 24 31 Bendik Fjellfavn Eline Kristine Vilhelmsen Ridning løype Fjordhest
12:23 25 32 Linblom Malin Mathisen Haldorsen Ridning løype Fjordhest
12:26 26 33 Stubberudtind Anniken Krogh Ridning løype Fjordhest
12:31 18 34 Tuster Draugen Ida Langvann Ridning løype Dølahest
12:34 23 35 Hafstad Gutt Eirin Lund Valla Ridning løype Fjordhest
Skeid ride/leie bedømming
Tidligere kalt rideklasse eller eksteriørbedømming
Foreslått Starttid Gruppe nr Hest nr Mønstring nr Hest navn Rytter/handler Rase
13:00 1 1 1 Solvoll Haakon Sara Fjelleng Mikalsen N/L hest
2 2 Krokselmos Baltasar Rita Braaten Dølahest
3 3 Fagerengs Julie Tamar Coldevin Dølahest
4 4 Drevlands Loke Thea Strand N/L hest
13:15 2 5 5 Veiems Åliver Hanne Andersen Nikolaisen N/L hest
6 6 Saras Gromgutt Ragni Charlsen N/L hest
7 7 Saga Helle Holthe Løkås N/L hest
8 8 Waltenberg Odin Anette Jåstad N/L hest
9 9 Stormo Stinor Stine Rebekka Røstad N/L hest
10 10 Sanderbekkens Birk Maja Ånes N/L hest
11 11 Skogans Arvi Anja Camilla Fossum N/L hest
12 12 Simblagutt Camilla Molden N/L hest
13 13 Porsengs Idell Ida Lillebø Karlsen N/L hest
13:30 3 14 14 Nybrots Lyse Silje Nikolaisen Dølahest
15 15 Klett Blæssa Hedda Lamo Dølahest
16 16 Spiker Tora Maren Lomsdal Dølahest
17 17 Nerleirens Solan Anja Camilla Fossum Dølahest
18 18 Tuster Draugen Kristin Tysnes Dølahest
19 19 Skrims Tor Mats Yttervik Dølahest
20 20 Sogna Bron (Balder) Linda Stang Dølahest
21 21 Finsvesokken Marine Andersen Dølahest
22 22 Søva Soten Tine Kristin Haldorsen Dølahest
13:45 4 23 23 Hafstad Gutt Eirin Lund Valla Fjordhest
24 24 Bendik Fjellfavn Eline Kristine Vilhelmsen Fjordhest
25 25 Linblom Malin Mathisen Haldorsen Fjordhest
26 26 Stubberudtind Anniken Krogh Fjordhest

 

ca kl 14:00 Premieutdeling